Медитація Online

Карантин нас розвів по різних кутах, але не роз’єднав нас. Наші щотижневі спільні сесії медитації переходять в онлайн режим.
Якщо у вас є смартфон, планшет або комп’ютер, у вас є всі можливості практикувати в групі, спілкуватись, ділитись досвідом, ставити питання та “удальонно” пити чай-каву один з одним та з печеньками
Для початку ми будемо проводити сесії медитації (шаматха–віпашьяна) а також шаматха–йоґу. Пізніше плануємо додавати обговорення – дискусійні групи та невеликі майстер-класи.

Зустрічі будуть проходити на базі платформи Zoom. Приєднатись може кожен, це безкоштовно.

Посилання на відео зустріч us02web.zoom.us/j/7774701688

Лінк на zoom, стане доступним, за 5хв до початку спільної практики.

Якщо ви вперше, тут ви можете переглянути інструкцію до медитації  (8хв). Зробіть це до початку спільної практики!

Розклад:

Неділя 10:00 – 11:00
(Дві сесії медитації по 30хв і між ними шаматха–йоґа)

Понеділок 8:00 – 8:30
(одна сесія медитації 30хв)

Понеділок, Середа та П’ятниця 8:00 – 8:30
(одна сесія медитації 30хв)

Вівторок, Четвер 19:00 – 20:00
(дві сесії медитації по 30хв і між ними шаматха–йоґа

Про Шамбала-буддизм

Міжнародна спільнота буддизму Шамбали об’єднує людей з різних країн та соціальних середовищ, які віддані принципу фундаментального добра, що лежить в основі кожної людини і людства як такого.

Ми віримо, що гідність, мудрість та співчуття притаманні нам всім і розвиток цих якостей може принести в наше життя та життя людей навколо відчуття сенсу й цінності. Тренуючи розум за допомогою медитації та інших традиційних буддійських методів, ми розкриваємо свої благородні риси і так покращуємо якість життя. Такий погляд на себе та реальність запропонував світові Чоґ’ям Трунґпа Рінпоче – патріарх ліній Каґ’ю та Н’їнґма, ключова фігура в розповсюдженні тибетського буддизму в другій половині ХХ століття на Заході. Сьогодні на чолі нашої традиції стоїть Його Святість Сакйонґ Міпам Рінпоче.

Детальніше…