Медитація Online

Карантин нас розвів по різних кутах, але не роз’єднав нас. Наші щотижневі спільні сесії медитації переходять в онлайн режим.
Якщо у вас є смартфон, планшет або комп’ютер, у вас є всі можливості практикувати в групі, спілкуватись, ділитись досвідом, ставити питання та “удальонно” пити чай-каву один з одним та з печеньками
Для початку ми будемо проводити сесії медитації (шаматха–віпашьяна) а також шаматха–йоґу. Пізніше плануємо додавати обговорення – дискусійні групи та невеликі майстер-класи.

Зустрічі будуть проходити на базі платформи Zoom. Приєднатись може кожен, це безкоштовно.

Посилання на відео зустріч us02web.zoom.us/j/7774701688

Лінк на zoom, стане доступним, за 5хв до початку спільної практики.

Якщо ви вперше, тут ви можете переглянути інструкцію до медитації  (8хв). Зробіть це до початку спільної практики!

Розклад:

  • Вівторок 19:30 – 20:30 (одна сесія медитації 30 хв. та дискусійна група)
  • Четвер 19:30 – 20:30 (сесія медитації або садхана)
  • Неділя 11:00 – 12:00 (дві сесії медитації по 30 хв. між ними шаматха–йоґа, або обговорення питань практики)

Про Шамбала-буддизм

Міжнародна спільнота буддизму Шамбали об’єднує людей з різних країн та соціальних середовищ, які віддані принципу фундаментального добра, що лежить в основі кожної людини і людства як такого.

Ми віримо, що гідність, мудрість та співчуття притаманні нам всім і розвиток цих якостей може принести в наше життя та життя людей навколо відчуття сенсу й цінності. Тренуючи розум за допомогою медитації та інших традиційних буддійських методів, ми розкриваємо свої благородні риси і так покращуємо якість життя. Такий погляд на себе та реальність запропонував світові Чоґ’ям Трунґпа Рінпоче – патріарх ліній Каґ’ю та Н’їнґма, ключова фігура в розповсюдженні тибетського буддизму в другій половині ХХ століття на Заході. Сьогодні на чолі нашої традиції стоїть Його Святість Сакйонґ Міпам Рінпоче.

Детальніше…