Рівень І: Мистецтво Бути Людиною

CenterFolders/Denver/Jump_for_Joy.jpg
Date:
Friday 25 May 2018 (19:00 -21:00)
Saturday 26 May 2018 (09:00 -18:00)
Sunday 27 May 2018 (09:00 -18:00)
Location:
Lviv Shambhala-Buddhist Group
Teacher : Sarah Coleman
Coordinator : Vitalia Stankevych
25 - 27 травня

Шамбала тренінг  – це сучасний курс навчання медитації, що розвиває безстрашність, впевненість і відкритість до себе та інших. Дивлячись безпосередньо на наш власний досвід, ми віднаходимо неперервність усвідомлення, яке існує на рівень глибше від мінливих обставин нашого життя. Встановивши зв'язок із цією здоровою, пробудженою присутністю, ми в змозі переживати життя цілковито і безпосередньо. У тренінгу Шамбали це називається «фундаментальним добром», яке розглядається як щось, що ми маємо від народження.

Вчення Шамбали є світським методом навчання медитації, яка розвиває безстрашність, упевненість, відкритість і м'якість по відношенню до себе і до нашого світу. Ці якості виникають з практики медитації та вивчення шляху воїна Шамбали. Вчення Шамбали вітає людей усіх релігійних традицій, а також тих, хто не слідує жодній духовній практиці. 
На першому тренінгу Шамбали: "Мистецтво Бути людиною", ми навчимося сприймати себе і навколишній світ священними. Завдяки практиці медитації зможемо побачити безумовне фундаментальне добро як ґрунт нашого існування. Звертаючись до себе з лагідністю і вдячністю, можна відкрити свій справжній потенціал і силу людського співчуття. 
Програма охоплює інструкції до медитації, виклади вчителя, групові дискусії, введення у практику споглядання та індивідуальні інтерв'ю з інструктором

 

Проводить: Сара Колман (США), учениця Чоґ'яма Трунґпи Рінпоче та Сакйонґа Міпама Рінпоче

Коли: 25 - 27 травня 2018 року

Початок програми: 25 травня о 19:00 

Де: Львівський Буддійський Медитаційний Центр, Львів, вул. Грушевського 19/7 (мапа)

Координатор