Dharma Art (Levels 1-2)

Dharma_Art/ShambhalaArtLogoLargeTM.jpg
Centre: Lviv
Date:
Friday 5 October 2018 (19:00 -21:00)
Sunday 7 October 2018 (09:00 -19:00)
Teacher : Herbert Elsky
Contact person : Vitalia Stankevych
Дгарма Арт (5 - 7 жовтня)

Without seeing things as they are, it is hard to create art. Our perceptions are obscured and our mind is not fresh, so making art becomes a troubled, futile process by which we're trying to create something based on concept.

-- Sakyong Mipham Rinpoche

 

Дгарма Арт (Рівні І-ІІ)

Відкрита для всіх, програма поєднує буддійські вчення про мистецтво з вченнями Шамбали про сміливість бути в теперішньому моменті - поєднання енергії та магії живого буття з тим, як ми творимо себе та наш світ. Все наше життя може бути творчим процесом - за допомогою наших жестів, вчинків, речей, які ми створюємо, за допомогою того, що і як ми говоримо.

Зазвичай мистецтво вважається чимось додатковим чи особливим у нашому житті. Чимось, що створюють люди, які особливо талановиті. Але згідно з вченнями традиції Шамбали, мистецтво - це щось живе і життєве, кожен має потенціал для реалізації мистецтва. Живе і життєве, бо те, як ми сприймаємо світ, впливає на все, що ми робимо і кажемо. Це стосується нашої системи вірувань та нашої концепції дійсності разом узятих. З цієї точки зору мистецтво є способом бачення і буття.

Це шлях для кожного з нас, щоб висловити нашу особисту справжність, не наслідуючи чи імітуючи інших. Це спосіб знайти свій "власний голос".


Проводить: 

Herb Elsky

Герберт Ельський (Франція) - професійний скульптор та учень Чоґ'яма Трунґпи Рінпоче з 1971 року. Переїхав до Франції в 1995 році. Викладає всі рівні Шамбала Тренінгу та Дгарма Арт. 

Коли: 5 - 7 жовтня 2018 року

Початок програми: 5 жовтня о 19:00 

Де: Львівський Буддійський Медитаційний Центр, Львів, вул. Грушевського 19/7 (мапа)

Координатор