Сакйонґ Міпам Рінпоче «ЗАПРОШЕННЯ В ТЕПЕР» відкрита зустріч з тибетським ламою

Коли?  22 вересня (п’ятниця) 2017, 19:00‒21:00

Де? Львів, Палац молоді на площі Є. Петрушевича

Що відбудеться? Один із найважливіших тибетських вчителів сучасності – Сакйонґ Міпам Рінпоче проведе відкриту лекцію “Запрошення в Тепер”. Також запланована автограф-сесія та презентація українського перекладу його книжки «Принцип Шамбали»

Навіщо? Щоб дізнатися, як дати раду стражданням цих часів. Щоб знайти ключ до повноцінного та щасливого життя.

Контактний телефон: (095) 427-68-97

Вхід вільний!

Сакйонґ Міпам Рінпоче

Наш гість Сакйонґ Міпам Рінпоче ‒ один із найвищих і найшанованіших перероджених лам Тибету, духовний наставник сотень тисяч буддистів Заходу і Сходу, голова всесвітньої асоціації «Буддизм Шамбали», яка об’єднує мережу міських буддійських медитаційних центрів, монастирів, університетів.

Сакйонґ є автором бестселерів «Перетвори свій розум на союзника», що став справжньою сенсацією на Заході, та «Керуючи власним світом». Також до його візиту в Україну видавництво “Терра Інкоґніта” готує українською мовою його останню книжку “Принцип Шамбали”.

Сакйонґ Міпам Рінпоче різнобічно освічена людина, поет, майстер каліграфії, займається бойовими мистецтвами, марафонським бігом, прекрасний наїзник. Він розробив оригінальну програму тренування для бігунів, яка поєднує фізичні й духовні практики (викладена в книзі «Біг та медитація»).

Він є унікальним вчителем, адже уособлює міст між двома культурами. Народжений в Індії, він з десятирічного віку жив на Заході, тож природно поєднує давню традицію Сходу й глибоке розуміння західного менталітету.  

«Наша культура високо цінує розваги, тому часто нам дуже важко перебувати в теперішньому моменті. Насправді ті, хто сумнівається у своїй природі та постійно шукає виходу, успішно затаврували перебування в теперішньому як нудьгу. Але що мене завжди вражало в батькові (*Chogyam Trungpa Rinpoche), це те, що навіть коли нібито нічого не відбувалося, здавалося, що відбувається все, оскільки його присутність була абсолютно справжньою. Така сила теперішнього моменту. З іншого боку, може відбуватися все, але відчуватися так, ніби не відбувається нічого, тому що ми не присутні по-справжньому».

“Наше єдине надійне джерело сили ‒ доброта власних сердець. Наша єдина основа для того, щоб дати раду стражданням цих часів ‒ вроджена потреба бути порядними людьми.“

Сакйонґ Міпам Рінпоче

Лекція є вступом до дводенного семінару з медитації “Мистецтво бути людиною”, який відбудеться протягом наступних 2-х днів (субота та неділя) 23‒24 вересня з 9:30 до 18:00. Він міститиме періоди медитативної практики, інструкції та обговорення. Семінар “Мистецтво бути людиною” також веде Сакйонґ Міпам Рінпоче. 

 Дізнатись більше про семінар