Семінар з медитації “Мистецтво бути людиною” Сакйонґ Міпам Рінпоче

Коли та де? 22-24 вересня 2017 р.  у Львові     

Що відбудеться? Семінар з медитації «Мистецтво Бути людиною» проведе один із найважливіших тибетських вчителів сучасності Сакйонґ Міпам Рінпоче

Навіщо? Щоб спробувати з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому розвитку, а також розвитку суспільства, яке нас оточує.

Контактний телефон: (095) 427-68-97

Придбати квиток

Сакйонґ Міпам Рінпоче 

Це духовний лідер, видатний майстер тибетського буддизму, визнаний перевтіленням великого тибетського вчителя лінії нінґма Міпама Великого, а також прямий нащадок легендарного тибетського короля Ґесара зЛінгу читати далі…

«Мистецтво Бути людиною»

Протягом двох днів ми будемо отримувати детальні інструкції з медитації та відповідні вчення, аби мати безпосередній дотик до власної глибинної природи.

Також, окрім виступів Сакйонґа Рінпоче, шамбальський тренінг містить:

  • Періоди медитативної практики
  • Групові обговорення
  • Можливість поставити запитання

Рекомендовано як для новачків, так і для тих, хто вже має певний досвід практики медитації.

Навіщо медитувати?

Медитація – випробуваний інструмент з історією понад 2500 років. Його ефективність підтвердила сучасна західна наука. Медитація – це засіб підняття якості нашого життя, подолання стресу, складних емоцій і навіть фізичного болю.

У традиції Шамбали ми дізнаємося, як за допомогою медитації спостерігати наш власний розум, щоб відкрити свій потенціал, бути справжніми, а також побачити наші звичні шаблони поведінки. Ми можемо загострити наш вроджений природний інтелект, який дозволить нам бачити і себе, і інших людей з більшою глибиною і чіткістю. Ми можемо створити такі відносини зі світом, які будуть джерелом натхнення і сили, а не розладу й виснаження.

Бачення Шамбали – це переконання, ґрунтоване на власному досвіді медитації, що ми, людські істоти, маємо все для достойного життя як особисто, так і в суспільстві. Виявивши впевненість в нашій вродженої мудрості, ми можемо змінити себе і світ.

Розклад програми:

22 вересня (п’ятниця)

Відкрита лекція

19:00 – 21:00, Палац молоді, пл. Є. Петрушевича 2 (Переглянути на мапі)
(вхід вільний)

23 вересня (субота)

1-й день семінару «Мистецтво Бути людиною»

9:30 – 18:00, Готель “Дністер” (Переглянути на мапі)

24 вересня (неділя)

2-й день семінару «Мистецтво Бути людиною»

9:30 – 18:00, Готель “Дністер” (Переглянути на мапі)

 

Ціна*: до 15 вересня становить – 800 грн. Для пенсіонерів та студентів пільгова ціна 600 грн. Також є особлива ціна 2600 грн – для тих, хто хоче матеріально допомогти організації візиту – в подарунок ви отримаєте книжку Сакйонґа Міпама Рінпоче “Принцип Шамбали”.

Придбати квиток

Кількість квитків обмежена!

Додаткова інформація за телефоном: (095) 427-68-97