Приїзд Сакйонґа Міпама Рінпоче в Україну

Друзі! Лідер міжнародної асоціації «Буддизм Шамбали» – Сакйонґ Міпам Рінпоче вперше приїжджає в Україну.Ми раді запросити вас до Львова на дві масштабні події за його участю:


22 ВЕРЕСНЯ

Відкрита Лекція – “Запрошення в Тепер”

19:00 – 21:00, Палац молоді, пл. Є. Петрушевича 2  (вхід вільний)

Кожна людина прагне бути в гармонії з собою та іншими. Але на особистому рівні і на рівні суспільства постійно виникають ситуації та виклики, з якими не завжди вдається впоратись.

На відкритій лекції Сакйонґ Міпам Рінпоче допоможе нам зрозуміти, як віднайти гармонію та контакт з собою в сучасному глобалізованому світі зі всіма його спокусами, технологіями, обіцянками та загрозами. Як особисто віднайти людські просвітлені якості в Тепер.   

Детальніша інформація


23-24 ВЕРЕСНЯ

Дводенний семінар з медитації – “Мистецтво бути людиною”

9:30 – 18:00, Готель “Дністер” ( Переглянути на мапі )

«Мистецтво Бути людиною» – це семінар, протягом якого ми спробуємо з’ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому розвитку, а також розвитку суспільства, яке нас оточує.

Протягом двох днів ми будемо отримувати детальні інструкції з медитації та відповідні вчення, аби мати безпосередній дотик до власної глибинної природи.

Крім лекцій та інструкцій Сакйонґа Рінпоче, семінар міститиме:

  • Періоди медитативної практики
  • Контемпляції (роздумування)
  • Групові обговорення
  • Можливість поставити запитання

Придбати квиток можна тут

(КВИТКИ НА kasa.in.ua)

Детальніша інформація


Не пропустіть особливої можливості бути присутнім на цих історичних подіях та отримати вчення з рук Сакйонґа Міпама Рінпоче  одного з найвищих та найшанованіших перероджених лам Тибету, духовного наставника десятків тисяч буддистів Заходу і Сходу.

Обидві програми підійдуть як для тих, хто вже має певний досвід практики медитації, так і для новачків.